NTW A. Witowski
ul. Wyzwolenia 39
05-091 Ząbki
email:
http://
Tel/Fax:
biuro@ntw.com.pl
www.ntw.com.pl
22 762-94-59,
22 781-65-34
Firma NTW istnieje na rynku od 1999 roku i zajmuje się produkcją zbiorników bezciśnieniowych, stacji uzdatniania wody, budową i modernizacja basenów oraz fontann. Od prawie 10 lat służymy Państwu fachową pomocą od fazy projektowej aż do uruchomienia instalacji - w bardzo wielu przypadkach zbiorniki są niewielką częścią realizowanych przez nas projektów. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę i dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.
NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje

Wykonujemy zbiorniki o dowolnej wielkości i kształcie, głównie prostopadłościenne i cylindryczne.

Zbiorniki wykonane z powyższych materiałów są całkowicie odporne na działanie korozji atmosferycznej i chemicznej, są odporne na działanie kwasów i zasad, stąd bardzo szerokie ich zastosowanie:

W zależności od życzenia Klienta gotowy produkt może zostać dostarczony na miejsce przeznaczenia lub wykonany na miejscu posadowienia. Tak dzieje się w przypadku większych zbiorników, które z przyczyn technicznych (np. są za duże lub po prostu nie da się ich wstawić do budynku) muszą być montowane na miejscu posadowienia. Dodatkową zaletą produkowanych zbiorników jest system skręcanych wzmocnień ze stali ocynkowanej ogniowo, które można montować w miejscach o podwyższonym zagrożeniu pożarowym (gdzie spawanie jest zabronione).

Każdy zbiornik może być wyposażony w szereg urządzeń ułatwiających jego eksploatacjęi obsługę (możemy je wykonać w dowolnej konfiguracji na życzenie Klienta):

NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje NTW - wybrane realizacje